Moeiteloos Ondernemen Retraite
Terschelling
Tijdens de jaarlijkse inspiratiedag van Voetstappen in het Veld geef ik een workshop over waardoor je je kan laten leiden in het begeleiden.
Tijdens een opstelling is er heel veel informatie en communiceert er van alles. Als opsteller is het jouw taak om op basis hiervan te bepalen welke interventie (niks doen is ook een interventie) je doet en wanneer. Waardoor laat je je leiden bij deze keuze?
Tijdens deze workshop ga je de beweging in jou onderzoeken die leidt tot een interventie. Je wordt je bewust van de verschillende communicatiekanalen en bronnen van informatie. Hoe stel je je meer open? Hoe sluit je je meer af?
In een aantal interactieve werkvormen laat Martijn je ervaren hoe het voor jou werkt en wat daarvan het effect is. Je gaat ook je instrumentarium uitbreiden en fine-tunen. Zo ontwikkel je jezelf als opsteller en kun je nog meer vanuit het lege midden begeleiden.
Meer informatie en aanmelden